Search

Biz Kimiz

HMA Otomotiv 2019 yılından itibaren ağır ticari vasıta sektöründe, SCANIA – DAF – VOLVO – RENAULT – MAN – MERCEDES yedek parça üretimini ve bu ürünlerin tüm dünyada ihracatını yapmaktadır.

15 yılı aşkın süredir edindiği bilgi ve tecrübesiyle, hızla gelişen ve müşterileriyle kalıcı ilişkiler kuran HMA Otomotiv SCANIA – DAF – VOLVO – RENAULT – MAN – MERCEDES kamyon, tır ve otobüsleri için fren aksamı, debriyaj , elektirik, kabin, motor ve şanzıman aksamı vb parçalar olmak üzere kaliteli yedek parça tedarik ve üretim yaparak perakende ve ihracat satışı yapmaktadır. Sürekli artan müşterisiyle onepart markalı ürünleri kalitesi ile güvenini kazanmıştır.

ISO9001:2008 kalite standartları belgesine sahip olan HMA Otomotiv, üretimini orjinal üretici firmaların kullandığı ölçüleri ve hammaddeleri referans alarak yapmaktadır. Ürünleri, orjinal parçalarla %100 uyumludur.

HMA Otomotiv SCANIA – DAF – VOLVO – RENAULT – MAN – MERCEDES markalarıyla tır ve kamyon yedek parçalarına ait zengin ürün çeşidi ile perakende toptan ve ihracat satışını yapmaktadır.

Back to Top