HMA OTOMOTİV

Biz Kimiz

HMA OTOMOTİV 1999

HMA Otomotiv 2019 yılından itibaren ağır ticari vasıta sektöründe, SCANIA – DAF – VOLVO – RENAULT – MAN – MERCEDES yedek parça üretimini ve bu ürünlerin tüm dünyada ihracatını yapmaktadır.

15 yılı aşkın süredir edindiği bilgi ve tecrübesiyle, hızla gelişen ve müşterileriyle kalıcı ilişkiler kuran HMA Otomotiv SCANIA – DAF – VOLVO – RENAULT – MAN – MERCEDES kamyon, tır ve otobüsleri için fren aksamı, debriyaj , elektirik, kabin, motor ve şanzıman aksamı vb parçalar olmak üzere kaliteli yedek parça tedarik ve üretim yaparak perakende ve ihracat satışı yapmaktadır. Sürekli artan müşterisiyle onepart markalı ürünleri kalitesi ile güvenini kazanmıştır.

ISO9001:2008 kalite standartları belgesine sahip olan HMA Otomotiv, üretimini orjinal üretici firmaların kullandığı ölçüleri ve hammaddeleri referans alarak yapmaktadır. Ürünleri, orjinal parçalarla %100 uyumludur.

HMA Otomotiv SCANIA – DAF – VOLVO – RENAULT – MAN – MERCEDES markalarıyla tır ve kamyon yedek parçalarına ait zengin ürün çeşidi ile perakende toptan ve ihracat satışını yapmaktadır.

HMA OTOMOTİV

HMA OTOMOTİV

HMA OTOMOTİV

HMA OTOMOTİV

HMA OTOMOTİV

HMA OTOMOTİV

MODÜLER TASARIM

ESNEK FİNANSMAN

Güvenilirlik

HMA Otomotiv
• Dayanıklı ve güvenilir ürünlerimizi uygun fiyatlarla,
• Sürekli yenilediğimiz ürün çeşitlerimizi ve teknolojimizi geliştirerek,
• Nitelikli ve korumalı ambalajlarla,
• Yüksek hizmet kalitesiyle,
• Müşteri memnuniyetiyle, sektörün yedek parça ve hava freni kompresörleri ihtiyacını karşılayan en köklü firmalarındandır.

VİSYONUMUZ
Ana sanayilere ürün tedarik etmek.

MİSYONUMUZ

Ağır vasıta araçlar sektöründe, sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak ve her geçen gün daha ileriye gitmek

Ürün kalite standartlarımızı yükseltmek

Hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetimizi yükseltmek

Ürün kapasitemizi ve makine parkurumuzu arttırmak

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?